قرآن برای کودکان

درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

قرآن؛ بزرگترین معجزه خداوند

اعجاز قرآن کریم زمانی جلوه های خود را آشکار میسازد که عمیق ترین مطالب و ثقیل ترین حقایق خود را در قالب روایت داستانهای امم گذشته، و با زبانی ساده و قابل فهم بیان مینماید. تعداد زیاد قصههایی که در قرآن آمده شاهد این مدعاست که بهترین راه برای فهماندن مطالب شگرف و والای دین مبین اسلام، روایت همین ماجراهای تلخ و شیرینی امتهای گذشته است؛ ماجراهایی که نقطه عطف تمامی آنها خدامحوری و دوری از شرک بوده و با محوریت شخصیت ها و رهبران الهی و شیطانی روایت میشوند.

اپلیکیشن قرآن برای بچه ها

قصه های قرآن کریم، هم جذابیت داستانی دارند و هم منبعی سرشار از مفاهیم و تعالیم الهی هستند. این مفاهیم اگر با زبان قصه و از همان دوران کودکی به انسان ارائه شود، اثرگذارتر خواهد بود زیرا میتواند روح حاصلخیز کودک را برای پذیرش حق و حرکت در مسیر الهی در آینده، آماده سازد.

اپلیکیشن “قرآن برای بچه ها”، برنامۀ تعاملی بر بستر تلفن همراه است که بسیاری از داستانهای قرآن را با زبانی ساده و مصوّر برای کودکان روایت میکند.

این برنامه، برای استفاده در سیستم عاملهای اندروید و ios ، و به چند زبان زنده دنیا آماده شده است.

موتور بازی قدرتمند، تصاویر اختصاصی، داستان های کوتاه، انیمیشن های جذاب، گویندگی داستانها به زبانهای مختلف، ساختار بازیگونه برای آموزش مفاهیم و حجم مناسب هر داستان برای دانلود، بخشی از مزایای قرآن برای بچه هاست.

درباره سازندگان

برای تولید این اپلیکیشن، جمعی از بهترینهای «نویسندگی، تصویرسازی، گرافیک، انیمیشن، کارگردانی، برنامه نویسی، گیم، موسیقی و تولید» با نظارت کارشناسان دینی گرد هم آمدند و با توسل به قرآن کریم، تمام تلاششان را برای خلق اثری کردند که کودکان آن را دوست بدارند و با داستان هایش ارتباط برقرار کنند.

امیدواریم که همه بچههای دنیا از این اپلیکیشن لذت ببرند و به واسطه آن، قرآن و اسلام عزیز را بهتر بشناسند.

تهیه شده در سازمان فضای مجازی سراج